Türkiye'nin Katy Perry Fan Sitesi
Bergüzar Korel Haberleri 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Bergüzar Korel Haberleri 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy hakkında hersey burada zaman kaybetmeden üye ol hemen =)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bergüzar Korel Haberleri

2 posters
YazarMesaj
~¢нσѕєη ∂αякηєѕѕ~
Kalıcı Üye
 Kalıcı Üye
~¢нσѕєη ∂αякηєѕѕ~

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 0
Uyarı Uyarı: 0
Bergüzar Korel Haberleri Empty
MesajKonu: Bergüzar Korel Haberleri   Bergüzar Korel Haberleri Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 8:10 am

Bergüzar Korel Haberleri 1024
Bergüzar Korel İçin Boğaza Atladı

Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı 6 Kasım’da vizyona girecek olan “Aşk Geliyorum Demez” isimli sinema filminin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, filmde aşkı için boğaza atladı.

Mahmutpaşa’da bir iş hanındaki esnafın yaşadığı hikayeleri ve bu hikayelerin yanı sıra Gözde ile Ali’nin aşkının da anlatıldığı “Aşk Geliyorum Demez” isimli sinema filminde Tolgahan Sayışman (Ali) etkilemeye çalıştığı sevgilisi Bergüzar Korel (Gözde) için boğaza atladı. Akıntı sebebiyleboğazın sularında zor anlar geçiren Tolgahan Sayışman, “Boğaza atlamayı bir tarafa bırakın, inanılmaz zor anlar yaşadık. Hem rolüme konsantre olup, söylemem gereken cümleleri düşünüyordum, hem de suyun içinde akıntıda sürüklenmeden kalmaya çalışıyordum. Bu sahnenin çekimleri sırasında beni en çok zorlayan kısım akıntı oldu. Çok fazla akıntı vardı birde akıntıyla birlikte geçen teknelerin yaptığı dalgalar bizi çok zorladı. Resmen dalgalarla boğuştum. Her konuşma sahnemde su yuttum. ” dedi.

“Türk İşi” romantik komedi türünde olan filmin başrollerini Bergüzar Korel (Gözde), Tolgahan Sayışman (Ali), Zeki Alasya (İsmail), Altan Erkekli (Miran Dayı), Altan Gördüm (Erdoğan), Ömür Arpacı (Çaycı), Müfit Aytekin (Laz Dursun), Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla), Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin), Kemal İnci (Kayserili Nafiz), Yosi Mizrahi (Avukat Bilal) ve Sarp Apak (İç Mimar Berkcan) paylaşıyor. Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı filmin senaryosu Murat Şeker ve Selami Genli tarafından yazıldı.
http://www.twilight.gen.tr
callbery.
KPFan Kurucu
KPFan Kurucu
callbery.

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: birsüüürü :D
MesajKonu: Geri: Bergüzar Korel Haberleri   Bergüzar Korel Haberleri Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 11:16 am

Rol icabı neler yapılmıyo ki (:
Sağol canım +10
https://katyperryfan.yetkin-forum.com
~¢нσѕєη ∂αякηєѕѕ~
Kalıcı Üye
 Kalıcı Üye
~¢нσѕєη ∂αякηєѕѕ~

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Bergüzar Korel Haberleri   Bergüzar Korel Haberleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:27 pm

Önemsiz
http://www.twilight.gen.tr

Bergüzar Korel Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Madonna Haberleri
» Shakira Haberleri
» Sugababes Haberleri
» Beyoncé Haberleri
» Rihanna Haberleri