Türkiye'nin Katy Perry Fan Sitesi
Johnny Depp Haberleri 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Johnny Depp Haberleri 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy hakkında hersey burada zaman kaybetmeden üye ol hemen =)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Johnny Depp Haberleri

YazarMesaj
'sparrow!
KatyPerryFan Yönetici
KatyPerryFan Yönetici
'sparrow!

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: Sonsuz.
Uyarı Uyarı: 0
Johnny Depp Haberleri Empty
MesajKonu: Johnny Depp Haberleri   Johnny Depp Haberleri Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:02 pm

VANESSA HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ !

Johnny Depp,Parade Magazin'e verdiği röportajda "Karayip Korsanları 4éle ilgili merak edilenleri yanıtladı.Depp,eşi Vanessa Paradis'in hayatını değiştirdiğini söylüyor.

"Karayip Korsanları 1"in çekimleri bitmek üzereyken neler hissettin ?

JD:Bazen oynadığınız karaktere aşık oluyorsunuz.Çekimlerin sonuna yaklaşırken saatin tik-taklarını duymaya başlıyorsunuz.Biliyorsunuz ki yakında o karakteri geride bırakmanız gerekecek ve bu yüzden bir sıkıntı,bir melankoli hali oluşuyor.Korsanların 1. filmini bitirdiğimizde aynı böyle hissettim.Kaptan Jack'i özleyeceğimi anladım.Onu canlandırırken,o kostümlerin içinde öyle rahat hissediyordum ki...Bir anda;"Onu bir daha görebilecek miyim" diye düşünüyor insan.

"Karayip Korsanları 4" geliyor...

Kostümü giymek için sabırsızlanıyorum.Bazı insanlar;"Para için devam filmleri çekiyor" diyecekler biliyorum.Ama bu benim için asla söz konusu olmadı.Bu karakteri oynamayı öyle seviyorum ki 7'nci film için teklif getirseler kabul edebilirim.

Hayatındaki en önemli şey nedir ?

Çocuklarımın annesi Vanessa'yla tanışmak tüm hayatımı değiştirdi.Onu çocuklarımızla birlikteyken seyretmekten daha güzel birşey düşünemiyorum.Güney Fransa'da yaşamak bana iyi geliyor.Hollywood'a geri döndüğümde eğlenebiliyorum.Gerçekten normal bir hayat sürmeye çalışıyoruz.Sanırım tüm bunlar beni sakinleştirdi.

Sette yaşadığın ilginç bir anın var mı?

Marlon Brando'yla çalıştığım zamanlarda öğrendiğim ilk şey şuydu: "Sürekli birşeyleri berbat etsen de bu önemli değil;sonuçta sadece film çekiyorsun." Söylemem gerekir ki; Al Pacino da en az Marlon Brando kadar kadar komik olabiliyor.Çok geniş bir espri repartuvarı var.Ne yazık ki ben iyi bir dinleyici değilim.Al Pacino'nun bana sürekli aynı espriyi anlatıp durduğunu hatırlıyorum.Bir türlü gülemiyordum.Espriyi anlamam için 40 kere anlatması gerekti.Beni asıl güldüren,pes etmemesiydi.Ben anlamadıkça baştan anlattı.O kadar saçma bir durum oluştu ki; o anlattıkça ben gülmeye başladım.

Hayatta prensibin nedir?

Bir sürü harika insanla çalıştım ve hepsi de bana aynı şeyi söyledi: "Uzlaşmaya varmaya çalışma.Eğer onlara verdiğin şey onların senden istediği şey değilse,bırakıp gitmekten korkma Her şeyden önce içgüdülerine güvenmelisin." Bunca yıl bu şek,lde ayakta kalabildiğimi düşünüyorum.Başkası için doğru olan benim için olmayabilir.Sadece kendi içgüdülerime güvendim.

Kariyerinde kendini harikalar diyarındaymiş gibi hissettiğin bir dönem oldu mu ?

Tüm kariyerim.Başladığım günden beri tüm bu serüven bana gerçekdışı gibi geliyor.Hala teklif aldığım ve bu piyasada tutunabildiğim düşüncesi beni çok şaşırtıyor.Her şeyin ötesinde tüm bu yol `Harikalar Diyarı´ gibiydi.Çok şanslıydım.

Johnny'nin bilinmeyenleri

**2 gümüş dişi var.

**Sol göğsünde kızının,sağ kolunda ise oğlunun ismi yazan dövmeleri var.

**3 yıl art arda en çok imza veren ve hayranlarına karşı en iyi davranan ünlü seçilmiş.

**"Blow" filmi için araştırma yaparken kendi isteğiyle 2 gün boyunca hapiste yattı.

**Böcek,silah ve takma bıyık koleksiyonları var.

Kendi ellerimle yazdım Trendy dergisinden.Fotoğraflar için biraz beklemeniz gerekecek xD
http://www.ashtizzyfanclub.1talk.net

Johnny Depp Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Madonna Haberleri
» Shakira Haberleri
» Sugababes Haberleri
» Beyoncé Haberleri
» Rihanna Haberleri